Corporate

Biodiesel kopen

Wij bieden de mogelijkheid biodiesel te laden via raillaadsystemen of vrachtwagenlaadsystemen, met korte termijn of lange termijncontracten en laden ter plekke - daarnaast bieden wij vele andere bedrijfsdiensten aan om u te helpen bij het aanbieden van de schoner verbrandende, hernieuwbare brandstoffen waar uw klanten om vragen. Daarnaast heeft het REG-team uitgebreide ervaring in RIN's gebruik en handel.

REG werkt samen met opdrachtgevers om biodiesel te integreren in bestaande en nieuwe infrastructuur. Of het nou om pompen bij de detailhandel mengers gaat of nieuwe tanks, REG heeft het team dat uw installatie kan inspecteren en het haalbaarheidsplan met u kan doorlopen.

Klantenformulieren

REG kijkt er naar uit om aan uw biodiesel behoeften te voldoen. Om het aanmelden makkelijker te maken, kunt u hier ons pakket voor nieuwe klanten verkrijgen.

Internationale verkoop

Voor de verkoop van biodiesel en bijproducten in Europa neemt u contact op met +49 2862 9100 0 of sourcing-Europe@regi.com.

Amerikaans verkoopteam

Gary-Haer Gary Haer
 Vice President, 
 Verkoop & Marketing
 +1 515 239 8057 
 Gary.Haer@regi.com  
 Jon-Scharingson_thumbJon Scharingson
Executive Directeur, Verkoop & Marketing
+1 515 239 8042
 Jon.Scharingson@regi.com  
Jason-Schwenneke Jason Schwenneker
 Executive Directeur,
 Nationale verkoop en handel
+1 515 239 8015
 Jason.Schwenneker@regi.com
   
 Don-Nelson​Don Nelson
 Directeur, 
 Zuidelijke regio 
 +1 515 239 8140
 Don.Nelson@regi.com
 
Barry-Knox-100x140  Barry Knox
  Directeur,
  Noordoostelijke regio 
 +1 603 957 4463
  Barry.Knox@regi.com
 Don-IrmenDon Irmen
 Senior Manager,
 Verkoop
 +1 712 830 1892
 Don.Irmen@regi.com
ellisTodd Ellis
Directeur verkoop,       Westelijke regio 
+1 515 239 8104
Todd.Ellis@regi.com

Tony-Spuzello Tony Spuzello
 Team Leider,
 Verkoop
 +1 515 239 8040
 Tony.Spuzello@regi.com
Dan-Burns Dan Burns
​ Verkoopmanager,
 Westelijke regio     +1 310 963 4369
 Daniel.Burns@regi.com
 Tom-SchroederTom Schroeder
 Verkoopmanager,            Midwestelijke regio 
 +1 515 370 0859
 Tom.Schroeder@regi.com
Chris-Schmale Chris Schmale
 Verkoopmanager,
  Midwestelijke regio 
 +1 515 239 8106
 Chris.Schmale@regi.com
 Marc-MacleanMarc MacLean
 
Verkoopmanager,
 Noordoostelijke regio 
 +1 603 812 1248
 Marc.MacLean@regi.com
 Brian-WiersonBrian Wierson
 Verkoopmanger,
 ​Oostelijke regio 
 +1 515 239 8075
 Brian.Wierson@regi.com
 Troy Shoen Professional Photo 2017_112x160Troy Shoen
 ​Senior Manager,
 ​Marketing
​ (515) 239-8166
 Troy.Shoen@regi.com
Adam_Sander_143x200 Adam Sander
 Senior Manager,
 Sales Zuidelijke regio 
​ +1 844 ​405 0158
 Adam.Sander@regi.com

 Jerome McCarville
 Manager,
 National Accounts
 (515) 239-8576
 Jerome.McCarville@regi.com

  
Footer Border